Smart Wi-Fi терморегулятор з дистанційним керуванням та моніторингом через додаток
Керуйте опаленням з будь-якого місця за допомогою додатку terneo. Для роботи зі статистикою по групі терморегуляторів, зручно використовувати додаток для комп'ютера my.terneo.ua. Отримайте миттєвий доступ до температури вашого будинку, динаміки нагріву і звітів споживання енергії в кВт-годинах та грошах.


Подивися, скільки ти заощадив
Побачивши динаміку витрат енергії за місяць або опалювальний сезон, ви можете поліпшити свій розклад. Зверніть увагу, що зниження температури всього на 1 градус, допоможе заощадити вам до 5% електроенергії.


Геозонування для максимальної економії
Нікого вдома? Жодних витрат енергії! Із Геозонуванням нагрівання залежить від вашого місця розташування і буде включено лише тоді, коли ви знаходитесь вдома або вже повертаєтеся додому.
Для підключення terneo до «хмари»
Завантажуйте безкоштовний додаток в Google Play або AppStore, запустіть його. Переведіть терморегулятор у режим «Точка доступу». У додатку натисніть «Додати терморегулятор». Виберіть створену терморегулятором мережу (наприклад, terneo sx_А68FDB), а потім введіть пароль від свого Wi-Fi. Готово!
Зроби свій внесок на благо планети — заміни звичайний термостат на розумний
Терморегулятори terneo сумісні з нагрівальними кабелями, плівками, аналоговими (R10) і цифровими (D18) датчиками більшості виробників. У них лаконічний мінімалістичний екран, який дозволяє економити електроенергію! При цьому ви маєте максимум функцій та гнучкості в додатку terneo і це найкрасивіша його частина. Віддалене управління, графіки витрат і здатність terneo до самонавчання дають можливість значно заощаджувати на опаленні та створюють чудовий комфорт.
Голосове управління за допомогою Google Assistant доступно тільки для країн за посиланням і всім власникам Android пристроїв за прямим посиланням з нашого сервера.
Інтегруй теплі підлоги в систему Розумного будинку
Ми розуміємо важливість і актуальність систем автоматизацій типу «Розумний будинок» і підготували інструменти для інтеграції до ваших систем. Підтримуємо протокол MQTT. Також доступний http API. У нашому блозі ми підготували статтю про 3 системи Розумний будинок до яких можна підключити smart терморегулятор terneo.
Керування водяною теплою підлогою
Терморегулятор може керувати водяною теплою підлогою за допомогою електротермічного сервоприводу з робочою напругою 230 В. Сервопривід може бути нормально закритим або нормально відкритим.
Характеристики:
-
Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi): 802.11 b/g/n 2.4GHz
- Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості: < 9,5 мА
- Споживання струму при 230 В в режимі сну: < 5,5 мА
- Датчик температури: NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
- Кількість комутацій під навантаженням, не менше: 100 000 циклів
- Температурний гістерезис: 0,5...10 °С
- Ступінь захисту за ДСТУ: ІР20
- Комплект поставки:терморегулятор, датчик температури зі з'єднувальним проводом, інструкція з експлуатації, пакувальна коробка
Придбати Wi-Fi терморегулятор Terneo онлайн в нашому магазині:
🚚 Доставка по всій Україні!
📱 0991051547 (Viber, Telegram, WhatsApp)
📱 0981554545
🌐 lightnings.store
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 32 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Додаток на Android та iOS |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Голосове управління | Так |
| Підтримка сервісів | Google Home |
| Сумісність з моделлю | R10 |
| Термозахист | Так |
| Колір | Білий |
| Максимальне навантаження | 7000 Вт |
| Датчик температури | Так |
| Таймер | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Вид датчика температури | Для підлоги |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Голосове керування | Так |
- Ціна: 2 599 ₴






